Lincoln Zephyr V12 1937

Door 18 december 2020december 24th, 202053068

Lincoln Zephyr V12 1937

Lincoln Zephyr V12 1937
Estimate: € 38.000-44.000,-
Datum eerste toelating: 01-07-1937
Registratie: Canadese title, alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Afgelezen km. stand: 78910 Miles

Kavelnummer

53068-6

Startbod

€ 1.000,-

26-1-2021 vanaf 20:00 uur

Deze prachtige en zeldzame Lincoln Zephyr V12 is 26 jaar in het bezit geweest van de vorige Canadese eigenaar. Het betreft een oudere restauratie en het lakwerk toont gebruikerssporen. De motorruimte ziet er goed uit. Deze Lincoln is aantoonbaar 1 van de 197 in Canada gebouwde exemplaren. Er is veel documentatie aanwezig bij de auto. Het contactslot zit momenteel wel los. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.