Kriedler Racer (32091-204)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Kriedler Racer

Kavelnummer / Lot number

32091-204

Kriedler Racer
Chassisnummer: 726034

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie en is een replica van de Anscheid racer. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.