Kreidler VHS 1998

Door 17 januari 202368718

Kreidler VHS 1998

Kreidler VHS 1998
Market Value: € 9.000-10.500,-
Datum eerste toelating: 01-07-1998
Registratie: Niet van toepassing
Chassisnummer: 1166677
Carrosserie: Overig
Transmissie: Anders
Soort kavel: Marge
Rijdende conditie: Bevindt zich in een rijdende conditie

Kavelnummer

68718-2

Startbod

€ 1.000,-

20-1-2023 om 17:00 uur
7-2-2023 vanaf 20:00 uur
Bekijk de veiling informatiepagina voor alle kijkdagen

Deze Kreidler VHS komt uit een verzameling. De motorfiets bevindt zich in een zeer nette, rijdende conditie. Hij is gerestaureerd en gereviseerd. Om deze conditie te behouden is er besloten om geen olie en benzine meer toe te voegen. Ook is er geen accu gemonteerd. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.