Kreidler Florrett RS 1974 (32091-52)

Kreidler Florrett RS 1974

Kavelnummer / Lot number

32091-52

Kreidler Florrett RS 1974
Datum eerste toelating: 30-06-1974
Datum eerste afgifte Nederland: 14-01-2015
Kenteken: 07-YD-16
Chassisnummer: 5163857
Cilinderinhoud: 50 cc
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 81.961 km. Kleur: Oranje

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.