Kreidler Florrett RS 1972 (32091-39)

Kreidler Florrett RS 1972

Kavelnummer / Lot number

32091-39

Kreidler Florrett RS 1972
Datum eerste toelating: 30-06-1972
Datum eerste afgifte Nederland: 21-12-2012
Kenteken: ZF-74-51
Chassisnummer: 5109844
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 01.574 km. Kleur: Oranje

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.