Kreidler Florrett (32091-212)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Kreidler Florrett

Kavelnummer / Lot number

32091-212

Kreidler Florrett
Chassisnummer: 1217688
Afgelezen km. stand: 66.991 km. Kleur: Oranje

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een Riwa cylinder. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.