Kreidler Cross 1979 (32091-53)

Kreidler Cross 1979

Kavelnummer / Lot number

32091-53

Kreidler Cross 1979
Datum eerste toelating: 30-06-1979
Datum eerste afgifte Nederland: 14-01-2015
Kenteken: 34-MF-LP
Chassisnummer: 5900214
Cilinderinhoud: 50 cc
Aantal versnellingen: 5
Kleur: Oranje

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.