Kreidler 125 CC 1978 (32091-23)

Kreidler 125 CC 1978

Kavelnummer / Lot number

32091-23

Kreidler 125 CC 1978
Datum eerste toelating: Circa 1978
Chassisnummer: 0001245
Aantal versnellingen: 5
Afgelezen km. stand: 09.655 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie en is watergekoeld. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.