Kaptein Mobylette Fiets O Matic

By 5 december 2017december 11th, 201730135

Kaptein Mobylette Fiets O Matic.
Estimate: € 450-600,-.
Deze bromfiets is niet voorzien van een Nederlands kenteken.
Indien gewenst kan dit via de RDW verkregen worden.
Kleur: zwart.

Kavelnummer / Lot number

30315-8

Startbod / Starting bid

€ 100,-

Auction information

14-12-2017 om 17.00 uur
03-01-2018 vanaf 20.30 uur
16-12-2017 van 10:00 – 16:00 uur
02-01-2017 van 10:00 – 16:00 uur

Documentatie / Documentation

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.