JLO (32091-107)

JLO

Kavelnummer / Lot number

32091-107

JLO
Chassisnummer: 4071NR
Afgelezen km. stand: 23.485 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Het motorblok is bijzonder vanwege zijn 2 cylinders. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.