Honda Seven CB Fifty Café Racer 1996

By 14 maart 2018mei 17th, 201833412

Estimate: € 4.000-7.500,-
Datum eerste toelating: 07-03-1996
Datum eerste afgifte Nederland: 08-05-1999
Kenteken: MZ-03-PP
Chassisnummer: RC422200534
Cilinderinhoud: 4 cilinders, 750 cc
Afgelezen km. stand: 35.681 km

Kavelnummer / Lot number

33412-62

Startbod

€ 1.000,-

30-05-2018 vanaf 20:30 uur

Deze Honda Seven bevindt zich in een rijdende conditie. De motorfiets is volledig opnieuw opgebouwd, het frame en de velgen zijn gepoedercoat en geheel opnieuw gespoten. De velgen en remmen zijn afkomstig van een Honda Fireblade met een brede 180 achterband. Zowel technisch als optisch is de motorfiets in goede staat. Er is een kleine lakbeschadiging aan de tank. Om een goed beeld van de motor te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

This Honda Seven is in a driving condition. The motorcycle has been completely rebuilt, the frame and the rims are powder coated and completely repainted. The rims and brakes come from a Honda Fireblade with a wide 180 rear tire. Both technically and optically, the motorcycle is in good condition. There is a small paint damage to the tank. For a good impression of the motor we recommend you to come to one of our viewing days.