Honda S800 1968

By 12 april 2019 april 23rd, 2019 40323

Honda S800 1968

Honda S800 1968
Estimate: € 17.000-19.500,-
Datum eerste toelating: 07-11-73
Datum eerste toelating NL: 07-11-73
APK Vervaldatum: 07-03-21
Kenteken: 99-AD-86
Chassisnummer: AS800C1005107
Afgelezen km. stand: 24.026 Km
Bevindt zich in een rijdende conditie: Ja

Kavelnummer

40323-12

Startbod

€ 1.000,-

15-05-2019 vanaf 20:30 uur

Een unieke Honda S800 Coupé. uitgevoerd in de prachtige kleur Pewter Grey. gecombineerd met een zwart stoffen interieur. De auto is een origineel Nederlandse auto die in 1968 5 jaar bij een Honda dealer in Nederland heeft gestaan voor dat deze in 1973 op kenteken kwam. Deze S800 werd in de jaren ’90 gerestaureerd, een fotoreportage is hiervan aanwezig. Deze Honda S800 is afkomstig van een verzamelaar, die de auto altijd goed onderhouden heeft. In het afgelopen jaar zijn de bumpers opnieuw verchroomt en is er een nieuwe rvs uitlaat onder de auto gekomen. De auto heeft net een nieuwe apk en is dus klaar voor komend seizoen. Technische gegevens: viercilinder lijnmotor, DOHC cilinderinhoud: 791 cc, vermogen: 70 pk. bij 8000 tpm, topsnelheid: 160 km/u, versnellingen: 4, handgeschakeld, gewicht: 740 kg. Van de Honda S800 (coupe en cabriolet) werden 11.406 exemplaren gebouwd tussen 1966 en 1970. Veel zijn er niet overgebleven door onoordeelkundig onderhoud van de geavanceerde techniek. Toppers zijn duur en zeer moeilijk te vinden. De clubs worden wereldwijd uitstekend ondersteund door de Honda fabriek. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.