Honda MTX 50 1984 (32091-31)

Honda MTX 50 1984

Kavelnummer / Lot number

32091-31

Honda MTX 50 1984
Datum eerste toelating: 30-06-1984
Datum eerste afgifte Nederland: 10-08-2017
Kenteken: DLP-11-P
Chassisnummer: 5017779
Aantal versnellingen: Automaat
Afgelezen km. stand: 20.401 km. Kleur: Wit

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.