Honda CR 480 R 1982

Door 17 januari 202368718

Honda CR 480 R 1982

Honda CR 480 R 1982
Market Value: € 9.500-11.000,-
Datum eerste toelating: 01-07-1982
Registratie: Niet van toepassing
Chassisnummer: JH2PE020XCC103272
Carrosserie: Overig
Transmissie: Anders
Soort kavel: Marge
Rijdende conditie: Bevindt zich in een rijdende conditie

Kavelnummer

68718-1

Startbod

€ 1.000,-

20-1-2023 om 17:00 uur
7-2-2023 vanaf 20:00 uur
Bekijk de veiling informatiepagina voor alle kijkdagen

Deze Honda CR 480 R komt uit een verzameling. De motorfiets bevindt zich in een zeer nette, rijdende conditie. Hij is gerestaureerd en gereviseerd. Het frame is opnieuw gepoedercoat. Om deze conditie te behouden is er besloten om geen olie en benzine meer toe te voegen. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar de kijkdag te komen.