HMW 1967 (32091-162)

HMW 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-162

HMW 1967
Datum eerste toelating: 31-12-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 29-08-2006
Kenteken: DD-640-S
Cilinderinhoud: 50 cc
Afgelezen km. stand: 03.787 km. Kleur: Rood

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.