Harley-Davidson FXDLI Low Rider 2006

By 27 juli 2020juli 30th, 202049889

Merk: Harley-Davidson
Model: FXDLI Low Rider
Afgelezen Km-stand: 1618 Miles
Estimate: € 10.500-12.500,-
Chassisnummer: 1HD1GN1196K338125
Registratiedocumenten: Poolse documenten
Datum eerste toelating: 01-01-2006
Conditie: Gebruikt

Kavelnummer

49889-4

Startbod

€ 1.000,-

24-8-2020 vanaf 20:00 uur

Deze Harley Davidson bevindt zich een nette en rijdende conditie. Hij is onder andere voorzien van een kofferset, radio CD, ABS, CB Radio, intercom, customized stuur en customized uitlaten. De motor heeft een inhoud van 1.584 CC / 75HP. Het betreft een motor met een schadeverleden waarbij beschadigingen waren linkerhoek van de batwing kuip. De motor is professioneel gerestaureerd. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.