Harley-Davidson FLHTCU Ultra Classic 2008

By 7 augustus 2020oktober 13th, 202051430

Merk: Harley-Davidson
Model: FLHTCU Ultra Classic
Estimate: € 9.000-10.000
Chassisnummer: 1HD1FC4138Y676123
Registratiedocumenten: Poolse documenten
Datum eerste toelating: 01-01-2008

Kavelnummer

51430-64

Startbod

€ 1.000,-

3-11-2020 vanaf 20:00 uur

Deze Harley Davidson bevindt zich een nette en rijdende conditie. Hij is onder andere voorzien van een kofferset, radio CD, ABS, CB Radio, intercom, customized stuur en customized uitlaten. De motor heeft een inhoud van 1.584 CC / 75HP. Het betreft een motor met een schadeverleden waarbij beschadigingen waren linkerhoek van de batwing kuip. De motor is professioneel gerestaureerd. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.