Harley-Davidson FLHRI Road King 2003

By 2 maart 2020mei 25th, 202047962

Estimate: € 8.500-9.500
Datum eerste toelating: 01-01-2003
Registratie: Poolse documenten
Chassisnummer: 1HD1FWB133Y703790
Afgelezen km. stand: 22050 miles

Kavelnummer

47962-80

Startbod

€ 1.000,-

16-6-2020 vanaf 20:00 uur

Deze Harley Davidson bevindt zich in een nette en rijdende conditie. Hij is onder andere voorzien van lederen zadeltassen, een windscherm en customized uitlaten. De motor heeft 1.432 CC / 71HP. Het betreft een motor met een schadeverleden waarbij beschadigingen waren aan de voetsteunen en deuken in de tank. De motor is professioneel gerestaureerd. Om een goed beeld van de motorfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.