Guazzoni Sport 1958 (32091-17)

Guazzoni Sport 1958

Kavelnummer / Lot number

32091-17

Guazzoni Sport 1958
Datum eerste toelating: Circa 1958
Chassisnummer: 1025

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.