Gitan Scrambler 1967 (32091-197)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Gitan Scrambler 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-197

Gitan Scrambler 1967
Datum eerste toelating: 31-12-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 16-10-2006
Kenteken: DP-735-L
Chassisnummer: 9T087305
Kleur: Geel

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.