Gebben Kreidler (32091-189)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Gebben Kreidler

Kavelnummer / Lot number

32091-189

Gebben Kreidler
Chassisnummer: 102000061

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een Riwa cylinder. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.