Ford V8 Fordor 1900

Door 24 mei 2022juni 27th, 202264736

Ford V8 Fordor 1900

Ford V8 Fordor 1900
Market Value: € 14.000-16.000,-
Registratie:
Chassisnummer:
Afgelezen km. stand: 100675 Km
RHD
Rijdende conditie: Onbekend

Kavelnummer

64736-52

Startbod

€ 1.000,-

15-6-2022 vanaf 20:00 uur

Deze Ford V8 is afkomstig uit een privéverzameling. De auto is nieuw geleverd in Italië. Enige jaren geleden is de auto gerestaureerd. Deze restauratie is uitgevoerd met optimaal behoud van originaliteit. Er is een Taxatie rapport aanwezig uit 2019 waarin de staat van de auto uitvoerig wordt beschreven. De afgelopen jaren heeft de auto weinig gereden en enige technische aandacht is raadzaam voor er weer aan het verkeer kan worden deelgenomen. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.