Ford F100 Pickup 1965

By 7 november 2018 december 19th, 2018 37259

Ford F100 Pickup 1965

Ford F100 Pickup 1965
Estimate: € 14.000-18.000,-
Datum eerste toelating: 06-11-1965
Registratie: Poolse documenten

Werking van het voertuig: Motor kon niet worden getest

09-01-2019 vanaf 20:30 uur

Deze Ford F100 is recent grotendeels gerestaureerd. De auto is opnieuw gespoten, heeft een nieuw interieur, een nieuwe vloer in de laadbak, een speciale versnellingsbak en een 460 motion motorblok met circa 350pk. De restauratie moet nog deels worden afgerond. Een aandrijfas, de uitlaat, een radiator alsook een aantal kleine zaken moeten gemonteerd worden. Ook de remmen moeten worden gedaan. Een aantal van deze onderdelen is aanwezig. Om een goed beeld van de kavel te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.