Ford Cortina 1967

Ford Cortina 1967

Ford Cortina 1967
Estimate: € 19.000-24.000,-
Datum eerste toelating: 18-1-1967
Aanvullende documentatie aanwezig: Ja
Afgelezen km. stand: 77.004 Km

Prachtige Ford Cortina Mk1. Auto is rally geprepareerd voor klassieker rally’s, met tripmasters, Sparco stoelen en ga zo maar door! Volledig FIA goedgekeurd dus voldoet aan alle rally eisen. Voorzien van 1600 Kent Crossflow motor met twee DellÓrto carburateurs en 2000E Bullet versnellingsbak. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.