Fiat-Simca Topolino Type A 1938

By 31 december 2017februari 22nd, 201831376

Estimate: € 10.000-13.000,-
Datum eerste toelating: 30-06-1938
Datum eerste afgifte Nederland: 23-07-1992
Kenteken: DH-20-79
Chassisnummer: 066080
Cilinderinhoud: 4 cilinders
Afgelezen km. stand: 52.884 km
Kleur: Groen
Interieur: Bruin.

Kavelnummer / Lot number

31376-25

01-02-2018 om 17.00 uur
14-02-2018 vanaf 20.30 uur

Deze Simca Topolino is een station uitvoering en is geëmporteerd uit Frankrijk. Hij is enige jaren terug door de 1e eigenaar volledig gerestaureerd; er is een motorrevisie gedaan en de carrosserie is van het chassis geweest. Van deze restauratie is een fotoreportage aanwezig. De auto is geregistreerd in het Topolino’s International Gold Register onder no. 70. Van dit type zijn er maar enkele exemplaren in Nederland. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.

This Simca Topolino is a station version and has been imported from France. He was completely restored several years ago by the first owner; an engine overhaul was done and the body was removed from the chassis. There is a photo report of this restoration. The car is registered in the Topolino’s International Gold Register under no. 70. Of this type there are only a few ones in the Netherlands. For a good impression of the car we recommend you to come to one of our viewing days.