FBM Minarelli (32091-161)

FBM Minarelli

Kavelnummer / Lot number

32091-161

FBM Minarelli
Chassisnummer: 3P*0011*

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.