Facel HK500 1959

By 27 december 202162119

Facel HK500 1959

Facel HK500 1959
Datum eerste toelating: 01-01-1959
Registratie: Engels
Chassisnummer: HKD5
Afgelezen km. stand: 61558 Miles
RHD
Kleur: Beige

Kavelnummer

62119-2

Startbod

€ 1.000,-

20-1-2022 vanaf 20:00 uur

Deze Facel Vega HK500 verkeerd in gedeeltelijk gerestaureerde staat. De auto is gereed om gespoten te worden. De V8 Chrysler motor moet nog worden gereviseerd en is niet gemonteerd in de auto. Het interieur is tevens aan vernieuwing toe. Prachtige en zeldzame klassieke automobiel met veel waarde potentieel. De auto is reeds ingevoerd in Nederland. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.