Eysink Record (32091-4)

Eysink Record

Kavelnummer / Lot number

32091-4

Eysink Record
Chassisnummer: 7378
Kleur: Goud

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.