Eysink 1968 (32091-40)

Eysink 1968

Kavelnummer / Lot number

32091-40

Eysink 1968
Datum eerste toelating: Circa 1968
Chassisnummer: 12128
Afgelezen km. stand: 14.297 km. Kleur: Wit

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.