Dodge Challenger V6 Automatic 2010

By 23 juni 2020augustus 6th, 202049888

Estimate: € 8.500-11.000,-
Datum eerste toelating: 01-07-2010
Registratie: Amerikaanse documenten alle invoerrechten en BTW zijn betaald
Afgelezen km. stand: 108772 Miles

Kavelnummer

49888-38

Startbod

€ 1.000,-

25-8-2020 vanaf 20:00 uur

Deze Dodge Challenger V6 Automatic bevindt zich in een te restaureren conditie. Bij deze auto benadrukken wij extra om de auto op een van onze kijkdagen te inspecteren. De auto heeft diverse beschadigingen. De motor is draaiende en de auto rijdt, maar over de staat hiervan is niets bekend. Op het motorfilmpje is het motorgeluid te horen. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.