DKW Violetta (32091-6)

DKW Violetta

Kavelnummer / Lot number

32091-6

DKW Violetta
Chassisnummer: 1281001271
Cilinderinhoud: 48 cc
Afgelezen km. stand: 08.343 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.