DKW Sport (32091-24)

DKW Sport

Kavelnummer / Lot number

32091-24

DKW Sport
Chassisnummer: L3423

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.