DKW Schnellaster 1959

By 28 juli 202266177

DKW Schnellaster 1959

DKW Schnellaster 1959
Market Value: € 9.500-11.500,-
Datum eerste toelating: 01-01-1959
Registratie: Geen documenten
Chassisnummer: 22526913
Afgelezen km. stand: 45499 Km

Kavelnummer

66177-38

Startbod

€ 1.000,-

16-8-2022 vanaf 20:00 uur

De hier aangeboden DKW Schnellaster bevindt zich in originele, ongerestaureerde staat en biedt een goede basis voor een restauratie. Er worden diverse onderdelen meegeleverd.. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.