Daimler Double Six 1993

By 7 september 2018 36900

Daimler Double Six 1993

Daimler Double Six 1993
Estimate: € 15.000-19.500,-
Datum eerste toelating: 1-6-1993
Kenteken: 64-RP-SL
Aanvullende documentatie aanwezig: Ja
Afgelezen km. stand: 116.894 Km
Kleur: Paars

Daimler Double six in een mooie staat. Dit exemplaar is van eerste eigenaar met slechts 116000 km. De Double six met z’n 6.0 liter V12 was de meeste luxe en duurste Jaguar die toen te verkrijgen was. Voorzien van een zeer fraai beige lederen interieur. Werkelijk alle luxe en gemak aanwezig. Prachtige kleurstelling. De auto heeft langere tijd stil gestaan dus enig licht onderhoud zal nodig zijn voordat met de auto gereden gaat worden. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.