Citroen Traction Avant 11 BL Saloon 1956

By 28 juli 202266177

Market Value: € 10.000-12.000,-
Datum eerste toelating: 28-02-1956
Registratie: Saoedi-Arabië, alle invoerrechten en BTW zijn voldaan
Chassisnummer: 609389
Afgelezen km. stand: 38321 Km

Kavelnummer

66177-41

Startbod

€ 1.000,-

16-8-2022 vanaf 20:00 uur

Deze Traction Avant verkeert in een originele en ongerestaureerde conditie. Zowel het interieur als het exterieur kunnen in de huidige staat behouden blijven maar een deelrestauratie is ook mogelijk. Helaas is er van de historie van dit exemplaar weinig bekend, behalve dat hij de afgelopen 10 jaar tentoongesteld stond in een privé collectie. Op technisch vlak zullen er wat werkzaamheden moeten plaatsvinden om aan het verkeer te kunnen deelnemen. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.