Cimatti Sport 1970 (32091-20)

Cimatti Sport 1970

Kavelnummer / Lot number

32091-20

Cimatti Sport 1970
Datum eerste toelating: Circa 1970
Chassisnummer: 280169
Aantal versnellingen: 4
Afgelezen km. stand: 45.236 km. Kleur: Oranje

Deze bromfiets bevindt in een gerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een dubbele voorremnaaf. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.