Cimatti HMW (32091-62)

Cimatti HMW

Kavelnummer / Lot number

32091-62

Cimatti HMW
Chassisnummer: PS15563

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie en is voorzien van een HME motorblok. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.