Botsauto (32091-467)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Botsauto

Kavelnummer / Lot number

32091-467

Botsauto

Deze botsauto is een zeldzaam object en is gerestaureerd. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.