Bmw 2800-CS 1969

By 24 augustus 2018 36900

Bmw 2800-CS 1969

Bmw 2800-CS 1969
Estimate: € 38.000-45.000,-
Datum eerste toelating: 15-10-1969
Registratie: Nederlandse exportdocumenten
Aanvullende documentatie aanwezig: Ja
Afgelezen km. stand: 51.245 Miles
Werking van het voertuig: Motor kon worden gestart

Een icoon, deze BMW 2800 CS Automatic. Het betreft hier een origineel Nederlandse auto van de 4e eigenaar. Ongeveer 10 jaar geleden gerestaureerd en nog steeds in een mooie en gezonde conditie. De carrosserie is puntgaaf en zonder enige roest. Het lakwerk is keurig en zo ook alle chroomdelen. Het interieur is uitgevoerd in donkerblauw leder en is tijdens de restauratie geheel vernieuwd. Voorzien van stuurbekrachtiging en elektrische ramen voor en achter. Om een goed beeld van de auto te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.