Beta Sport Alpino 1973 (32091-12)

Beta Sport Alpino 1973

Kavelnummer / Lot number

32091-12

Beta Sport Alpino 1973
Datum eerste toelating: 31-12-1973
Datum eerste afgifte Nederland: 19-08-2006
Kenteken: DB-395-X
Chassisnummer: 1101
Afgelezen km. stand: 0.899 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt in een ongerestaureerde conditie en is voorzien van een viertaktmotor. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.