Berliet 943 1932

By 11 juli 2019 juli 18th, 2019 Direct Sale

Berliet 943 1932

€ 24.500,-

Berliet 943 1932
Eerste registratie: 30-6-1932
Eerste toelating NL: 9-9-1991
Documenten: Nederlandse documenten
Kenteken: DE-94-87
Chassisnummer: 41727
Afgelezen km. stand: 4.300 mijl
RHD

Prijs

€ 24.500,-

Geïnteresseerd?

Tel. (+31) 06 26 25 03 35
Tel. (+31) 06 33 33 35 39
sales@classiccar-auctions.com

Neem contact op

Berliet was een Franse fabrikant van auto’s, bussen, vrachtwagens en militaire voertuigen. Opgericht in 1899, en afgezien van een periode van vijf jaar van 1944 tot 1949 toen het in ‘administration sequestre’ werd geplaatst, was het tot 1967 particulier eigendom toen het onderdeel werd van Citroën. Vervolgens werd het in 1974 overgenomen door Renault en fuseerde met Saviem tot een nieuw bedrijf van Renault Trucks in 1978. Het Berliet-merk werd in 1980 uitgefaseerd. Berliets zijn een zeldzame verschijning geworden. Zo ook de Berliet 943, en al helemaal een exemplaar als de hier aangeboden auto. Zowel het interieur als exterieur zien er zeer goed uit. Het betreft hier een oudere restauratie. Van deze restauratie zijn vele foto’s beschikbaar alsook een complete ordner vol met documenten, rekeningen, kopie handboeken en alles wat verder van belang is. De auto is afkomstig uit een privé collectie en heeft langere tijd niet gereden. Enige werkzaamheden zullen nodig zijn om weer aan het verkeer deel te kunnen nemen. Deze Berliet 943 heeft een 4 cilinder motor.

Neem voor meer informatie of een betere indruk van de auto contact met ons op via +31 (0) 6 26 25 03 35 / +31 (0) 6 33 33 35 39, sales@classiccar-auctions.com of bezoek onze showroom.