Berini M21 Super de Luxe 1956 (32091-168)

Berini M21 Super de Luxe 1956

Kavelnummer / Lot number

32091-168

Berini M21 Super de Luxe 1956
Datum eerste toelating: 30-06-1956
Datum eerste afgifte Nederland: 11-12-2017
Kenteken: DNT-99-T
Chassisnummer: 2903
Afgelezen km. stand: 24.233 km. Kleur: Zwart

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.