Berini Jeunesse 1973 (32091-193)

By 20 maart 2018maart 23rd, 201832091

Berini Jeunesse 1973

Kavelnummer / Lot number

32091-193

Berini Jeunesse 1973
Datum eerste toelating: 31-12-1973
Datum eerste afgifte Nederland: 25-10-2006
Kenteken: DS-435-K
Chassisnummer: 5177
Afgelezen km. stand: 001 km. Kleur: Wit

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde, rijdende conditie en is voorzien van een Riwa cylinder. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.