Berini 1967 (32091-120)

Berini 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-120

Berini 1967
Datum eerste toelating: 31-12-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 29-08-2006
Kenteken: DD-703-S
Chassisnummer: 12125
Afgelezen km. stand: 31.100 km. Kleur: Wit

Deze bromfiets bevindt in een originele, ongerestaureerde conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.