Batavus Whippet (32091-108)

Batavus Whippet

Kavelnummer / Lot number

32091-108

Batavus Whippet
Chassisnummer: 439978
Aantal versnellingen: 2
Afgelezen km. stand: 19.115 km. Kleur: Wit

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.