Batavus Tourist (32091-117)

Batavus Tourist

Kavelnummer / Lot number

32091-117

Batavus Tourist
Chassisnummer: 4-48646
Aantal versnellingen: 2
Afgelezen km. stand: 10.439 km. Kleur: Groen

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.