Batavus Tourist 1967 (32091-116)

Batavus Tourist 1967

Kavelnummer / Lot number

32091-116

Batavus Tourist 1967
Datum eerste toelating: 31-12-1967
Datum eerste afgifte Nederland: 28-10-2006
Kenteken: DT-296-L
Chassisnummer: 78796
Aantal versnellingen: 2
Afgelezen km. stand: 12.543 km. Kleur: Groen

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.