Batavus Super Sport 1960 (32091-110)

Batavus Super Sport 1960

Kavelnummer / Lot number

32091-110

Batavus Super Sport 1960
Datum eerste toelating: Circa 1960
Datum eerste afgifte Nederland: 11-08-2006
Kenteken: DB-822-D
Chassisnummer: 68566
Afgelezen km. stand: 14.515 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.