Batavus FP 50 Tour 1973 (32091-119)

Batavus FP 50 Tour 1973

Kavelnummer / Lot number

32091-119

Batavus FP 50 Tour 1973
Datum eerste toelating: 31-12-1973
Datum eerste afgifte Nederland: 03-11-2006
Kenteken: DZ-305-B
Chassisnummer: 27973
Aantal versnellingen: Automaat
Afgelezen km. stand: 16.900 km. Kleur: Groen

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.