Batavus Comforte (32091-113)

Batavus Comforte

Kavelnummer / Lot number

32091-113

Batavus Comforte
Chassisnummer: 79845
Aantal versnellingen: 2
Afgelezen km. stand: 15.280 km. Kleur: Blauw

Deze bromfiets bevindt zich in een originele, ongerestaureerde en rijdende conditie. Om een goed beeld van de bromfiets te krijgen adviseren wij u naar één van de kijkdagen te komen.